• alt

    Sehpa Modelleri

    Kategorimizden bütün sehpa modellerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

  • alt

    Orta sehpalarda kampanya!

    Kategorimizdeki bütün orta sehpalar piyasa fiyatının %25 altına sizlere sunuluyor.

Dekoratif Ahşap Sehpa Modelleri ve Fiyatları


Ahşap Masif Ağaç Ferforje Eskitme Sehpa Mobilyaları

CKN Mobilya Sizlere Avrupa'nın en şık Ahşap Masif Ağaç Ferforje Eskitme sehpa mobilyalarını beğeninize sunuyor. Siz hayaledin bizler tasarlayalım.


Sehpa Modelleri

Günümüzde teknolojinin hızla büyüyüp gelişmesi her geçen gün bazı ihtiyaçları doğurmasına neden olmuştur bunların başnda ev dekorasyonunu da etkilemiştir. İnsanoğlu rahatına düşkün olduğu gibi evinde ofisinde ve yaşam alını içersinde çeşitli yerlerde rahat yaşamak istemektedir.Ckn Mobilya sehpa modelleri kişinin rahatını düşünerek en uygun fiyata ve rahatlıkla orta sehpa üreticilireyle günümüz ihtiyaçlarıda takip ederek ihtiyacını karşılamak için köprü vazifesi görmektedir. Daima müşterinin güvenilir ve kaliteli ürün alıp kullanmasını benimseyen Ckn Mobilya orta sehpa modellerinin en şık ve güzelini daima satmayı kural benimsemiştir. Zamanında bu gibi ihtiyaçların daha çok zaruriyet haline geldiği bu günümüzde daha çok ve kaliteli orta sehpa satışını benimsemiştir.Evlerin oturma odalarında yada ofislerde kullanıma çpk musait olan orta sehpa modelleri günümüzde hemen hemen herkesin evinde bulunmakta ve kullanmaktadırlar.sizlerde piyasa fiyatlarının en altında b-ve uygun fiyat ve bol çeşitleri görmek ve almak isterseniz muhakkak sehpa modellerimizi incelemelisiniz.


Sehpa Modeli Fiyatları

Evlenecek ve evini yenileyecek çiftlere cazip fiyat avantajları sehpa modeli fiyatlarını sunmaya devam eden Ckn mobilya, ürün seçenekleri arasına çiftlerin büyük ilgi gösterdikleri sehpa modeli fiyatında beğeni toplamaya devam ediyor. Televizyon sehpası, vitrin ve kitaplık gibi üç ürünü tek bir üründe toplayarak sunan tv ünitesi modelleri sayesinde daha geniş ve ferah alanların oluşması sağlanıyor.